Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Перший успіх рятувальної операції у Таїланді

Автор:

|

Липень 08, 2018

|

Рубрика:

Перший успіх рятувальної операції у Таїланді

Після кількох днів тривожного очікування, у неділю, 8 липня, з печери Кхао Луанг на поверхню вивели чотирьох хлопців. Після цього їх невідкладно гелікоптером доставили у лікарню. Таким чином почалася евакуація групи юних футболістів та їх тренера, заблокованих негодою від землею.

Загалом у рятувальній операції беруть участь 90 водолазів. Погодні умови і рівень води сприяють здійсненню процесу порятунку. Керівник операції Наронгсак Осоттанакорн раніше у неділю повідомив, що підлітки «фізично, морально і психологічно готові до виходу».

Нагадаємо, що 12 дітей віком від 11 до 16 років і їхній 25-річний тренер були виявлені в частково затопленій печері на півночі Таїланду 2 липня. Вони сховалися туди від негоди, але виявилися відрізаними водою від виходу. Пошукова операція із залученням міжнародної команди спелеологів тривала понад тиждень – з 23 червня. Кілька днів тому загинув колишній боєць військово-морських сил Таїланду Саман Гуна, який доставив дітям балони з киснем, але втратив свідомість на зворотному шляху.

Світлина: рятувальники радіють першому успіху.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply