Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Перший указ лідера венесуельської опозиції

Автор:

|

Лютий 22, 2019

|

Рубрика:

Перший указ лідера венесуельської опозиції

Інтернет-видання «Радіо Свобода» повідомляє у п’ятницю, 22 лютого, що голова Національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо, визнаний США і багатьма європейськими та латиноамериканськими країнами як виконувач обов’язків Президента, підписав свій перший указ. Ним дозволено постачання гуманітарної допомоги в країну. Документ оприлюднений у мережі Twitter.

Тим же указом Хуан Гуайдо скасував наказ чинного Президента Ніколаса Мадуро, легітимність якого не визнають США і низка інших країн, про закриття кордону суходолом з Бразилією і морем – з островами Аруба, Кюрасао і Бонайре, які входять до складу Нідерландів. Крім того, гарантії безпеки і визнання обіцяно тим військовослужбовцям Венесуели, які «діють відповідно до цього мандату і конституції».

Тонни продовольства і медикаментів, відправлені жителям Венесуели переважно з США, зараз зберігаються на складах в колумбійському місті Кукута, поруч з венесуельським кордоном. Хуан Гуайдо закликав венесуельців допомогти з доставкою гуманітарної допомоги в цю суботу, 23 лютого, незважаючи на загрозу застосування військової сили з боку Ніколаса Мадуро. Прихильники опозиційного лідера мобілізували тисячі волонтерів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply