Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Перший локомотив TE33AC для України вже готовий

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Перший локомотив TE33AC для України вже готовий

Більше того, у середу, 8 серпня, він відправився з підприємства General Electric Transportation у штаті Пенсильванія у далеку дорогу. Локомотив поїде залізницею до Норфолка (штат Вірджинія) а потім кораблем через Атлантичний океан і Середземне море до українського порту у місті Чорноморську.

Про це повідомив у мережі Facebook  виконувач обов’язків голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Він також розповів, що остаточне доукомплектування локомотива здійснюватиме Крюківський вагонобудівний завод.

Вже домовлено, що локомотивні бригади «Укрзалізниці» у другій половині серпня вивчатимуть правила експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric серії ТЕ33АС на спеціальних курсах. Для цього відібрано 10 машиністів. Навчання за кошти General Electric відбуватиметься у «Центрі оцінки та розвитку персоналу залізничного транспорту» в місті Астані (Казахстан). А далі збагачені новими знаннями та навичками машиністи спільно з фахівцями кадрових служб Укрзалізниці організують повний цикл теоретичного та практичного навчання своїх колег на місцях.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply