Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Перші висновки з Генуезької катастрофи

Автор:

|

Серпень 16, 2018

|

Рубрика:

Перші висновки з Генуезької катастрофи

Італійський віце-прем’єр Луїджі Ді Майо у четвер, 16 серпня, звинуватив компанію Autostrade per l’Italia, яка управляє мережею італійських автострад у рамках концесійних угод, в нехтуванні безпекою і неналежному обслуговуванні моста, який днями обвалився у Генуї. На його думку, держава повинна взяти на себе управління автострадами, якщо їх нинішні оператори не можуть робити це належним чином.

Луїджі Ді Майо також наголосив, що кошти треба інвестувати в безпеку, а не скеровувати на виплату дивідендів. А міністр інфраструктури і транспорту Італії Даніло Тонінеллі заявив напередодні, що в оператора італійських автострад необхідно відкликати ліцензію, а саму компанію оштрафувати на суму до 150 млн євро (понад $170 млн).

Керівництво Autostrade per l’Italia спростовує звинувачення на свою адресу і твердить, що техобслуговування моста проводилося чотири рази на рік відповідно до приписів.

Нагадаємо, що 14 серпня під час зливи обвалилася розташована на висоті 45 метрів секція моста, що мала понад 200 метрів завдовжки. У цей момент там знаходилися 30 легкових автомобілів і три вантажівки. За даними поліції, загинули 38 осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply