Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Перші світлини врятованих з печери підлітків

Автор:

|

Липень 11, 2018

|

Рубрика:

Перші світлини врятованих з печери підлітків

Їх оприлюднено у середу, 11 липня. Також влада Таїланду надала нову інформацію про стан здоров’я дітей. Вони все ще перебувають у лікарні, почуваються добре.

Хлопцям, яких вивели на поверхню упродовж першого дня евакуації, лікарі вранці 11 липня, вже дозволили ходити та займатися особистими справами. Вони споживають звичайну їжу, однак їм дають продукти з високою калорійністю для підвищення рівня енергії в організмі. У двох пацієнтів раніше діагностували інфекцію в легенях, однак медики змогли її швидко вилікувати.

Друга група дітей віком 12-14 років, яких врятували 9 липня, вже звільнена від необхідності одягати сонцезахисні окуляри. Вони були потрібні для адаптації очей до світла після тривалого перебування у темряві. Родичам хлопців дозволили їх відвідати, однак з певними застереженнями. До палат пропускають лише у стерильному вбранні, не можна підходити до дітей ближче ніж на 2 метри й слід уникати тілесного контакту.

Останні п’ятеро врятованих – четверо юних футболістів та тренер – мають нормальний тиск та температуру тіла. В однієї дитини знайшли інфекцію в легенях. Усіх вакцинували проти сказу та правця, надають антибіотики та вітамін В1. Родичам дозволили лише побачити дітей через скло.

Нагадаємо, що 23 червня група підлітків 11-16 років та їх 25-річний тренер зникли у печерному комплексі Тхам Луанг і не могли вийти звідти, бо були заблоковані водою через тропічну зливу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply