Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Перше закордонне турне Дональда Трампа

Автор:

|

Травень 20, 2017

|

Рубрика:

Перше закордонне турне Дональда Трампа

Розпочав він його з Саудівської Аравії. Провідні інформаційні агенції світу 20 травня поширили новину, що президент США вже ступив на землю цієї країни. При цьому наголошують – це перша його закордонна поїздка з моменту обрання. Вона триватиме вісім днів. У програмі – візити в Ізраїль і Палестинську автономію, Брюссель, Ватикан, а також участь у саміті «Великої сімки» на Сицилії.

Під час перебування у Саудівській Аравії Дональд Трамп виступить перед лідерами понад 40 мусульманських країн на Арабському ісламському саміті в Ер-Ріяді і розповість про свої «надії на мирну інтерпретацію ісламу». На порядку денному Ер-Ріядського саміту, як очікується, буде боротьба з ісламістським екстремізмом і наростанням впливу Ірану в регіоні. На відміну від свого попередника Барака Обами, нинішній президент США під час цієї поїздки, як очікується, не буде зачіпати питання про дотримання прав людини.

Крім офіційних заходів, в Ер-Ріяді відбудеться безкоштовний концерт зірки американської кантрі-музики Тобі Кіта. Саудівська Аравія, де послідовно дотримуються суворого тлумачення вимог ісламу, включаючи повну заборону алкоголю, – досить незвичайне місце для виступу цього артиста. Адже поміж його пісень не рідкість ті, де у текстах йдеться про алкогольні напої. Отож, доступ на концерт буде дозволений тільки чоловікам, яким вже виповнився 21 рік, та ще й у традиційному саудівському одязі. До слова, журналісти відзначити, що дружина президента США Меланія Трамп вийшла з літака у закритому одязі, але з непокритою головою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply