Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Перша українська електровантажівка

Автор:

|

Листопад 22, 2018

|

Рубрика:

Перша українська електровантажівка

Про неї розповіла у четвер, 22 листопада, на своєму сайті корпорація «Богдан». Перший український вантажний автомобіль, що рухається виключно на електриці, виготовлено для данської компанії Banke Electromotive. Новинку презентовано на  луцькому підприємстві «Автоскладальний завод №1».

Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами. А працюватиме у містах Європейського Союзу.

У корпорації наголошують, що  виготовлення екологічних транспортних засобів є для України перспективною нішею, яку першим зайняв саме «Богдан». Виробництво електричного спеціального транспорту для країн ЄС є дуже перспективним. Адже там бачимо чималий попит на екологічно чисту техніку.

Перша українська електромашина вже отримала схвальні відгуки у замовника. Після завершення сертифікації у Данії, розпочнеться її серійний випуск. Прикро лише, що в Україні наразі не виявляють значного інтересу до такого кшталту техніки. Хоча за кордоном вона щораз більше замінює застарілі машини, які шкодять довкіллю.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply