Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Переслідування патріота Володимира Балуха триває

Автор:

|

Січень 15, 2018

|

Рубрика:

Переслідування патріота Володимира Балуха триває

5 років і один місяць колонії-поселення запросив для нього прокурор у підконтрольному російській окупаційній владі Роздольненському районному суді анексованому Криму. Про це 15 січня повідомляє сайт «Крим.Реалії».

Прокурор також заявив, що вина Володимира Балуха «повністю доведена». І це при тому, повідомляє кореспондент видання, що під час суду не було розглянуто жодного доказу, що вказує на факт придбання українським активістом боєприпасів. Своєю чергою захист під час дебатів звернув увагу, що в суді не було опитано більшість свідків звинувачення, а отримані при обшуку докази не можуть вважатися такими, оскільки «здобуті з порушенням законодавства». На думку адвоката, вирок у справі українського патріота повинен бути виправдувальним.

Нагадаємо, що працівники Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ) затримали Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Вони стверджували, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. У серпні 2017 року суд виніс вирок українському активісту – три роки і сім місяців колонії загального режиму. Під час розгляду апеляційної скарги вирок Володимиру Балух скасували. Справу відправили на повторний розгляд.

Правозахисники вважають, що Володимир Балух став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України, який знаходився на подвір’ї його будинку.

Світлина з сайту «Крим.Реалії»: Володимир Балух біля будівлі Роздольненського райсуду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply