Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Перервати контакти з Росією на високому рівні!

Автор:

|

Березень 14, 2018

|

Рубрика:

Перервати контакти з Росією на високому рівні!

Таке рішення прийнято у Великій Британії у середу, 14 березня. Виступаючи цього дня у парламенті країни, Прем’єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей заявила, що Росія несе відповідальність за отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля, і оголосила, що  з країни буде вислано 23 російських дипломати.

У своєму виступі очільниця уряду зазначила, що Кремль відмовився надати докази своєї непричетності до замаху на екс-розвідника. Вона наголосила, що дії Росії є незаконним застосуванням сили проти Великої Британії. Дипломати, яких Лондон підозрює в розвідувальній діяльності, повинні покинути країну протягом тижня. Окрім того, усі двосторонні контакти на високому рівні з Росією перервані. Вже відкликано запрошення російському міністру закордонних справ Сергію Лаврову відвідати Лондон. Високопоставлені британські чиновники і члени королівської родини не поїдуть на чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку в Росії.

Російські державні активи у Великій Британії повинні бути заморожені, якщо буде доведено, що їх використання ставить під загрозу життя або майно британських підданих або мешканців. Поставлено завдання у найближчі роки «докорінно підірвати» дієздатність російських спецслужб і вживати заходів проти її відновлення.

Світлина АР: Тереза Мей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply