Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Перемовини президентів США і Росії відкладено

Автор:

|

Листопад 06, 2018

|

Рубрика:

Перемовини президентів США і Росії відкладено

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив у вівторок, 6 листопада, що запланована на 11 листопада у Парижі повноформатна зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна не відбудеться. Причину пояснено доволі невиразно: «Обставини трохи змінилися. Багатосторонній формат заходів, приурочених до 100-річчя Першої світової війни, не дозволяє провести ґрунтовну зустріч двох президентів». Нагадаємо, що йдеться про урочисте відзначення століття завершення Першої світової війни, на яке до Франції з’їжджаються лідери багатьох держав світу.

Дещо пролила світло на обставини щодо цих перемовин російська газета «Комерсант». З посиланням на знайоме з ситуацією джерело у європейських дипломатичних колах,  видання повідомило, що проти такої зустрічі виступив президент Франції Еммануель  Макрон. Він, начебто, попросив не проводити повноформатні переговори у Парижі, щоб вони не затьмарили підготовлені Єлисейським палацом заходи і зустрічі.

Нагадаємо, що 23 жовтня була оприлюднена офіційна інформація, що попередня домовленість про зустріч президентів США і Росії у Парижі 11 листопада була досягнута під час візиту в Москву радника Дональда Трампа з національної безпеки Джона Болтона.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply