Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Перегони за першість у створенні мережі 5G

Автор:

|

Січень 29, 2018

|

Рубрика:

Перегони за першість у створенні мережі 5G

У Сполучених Штатах визнають, що Китай захопив домінуючу позицію у виробництві й управлінні мережевою інфраструктурою. Тому відмова від створення у себе подібної мережі призведе до постійного відставання інформаційному полі. Отож у США мають намір невідкладно створити захищену надшвидкісну мобільну мережу 5G. Про це повідомляє у понеділок, 29 січня, інтерент-видання «Український тиждень».

За проектом, таку мережу мають впровадити упродовж трьох років. Є дві версії щодо реалізації плану: або це зроблять силами уряду, або – завдяки американським стільниковим операторам.

Нагадаємо, у Китаї вже випробовують новітню технологію. Торік у вересні стало відомо, що Ericsson та Intel продемонстрували взаємодію багатотипних бездротових мереж 5G під час перших випробувань у Пекіні. Тоді наголошувалося, що випробування здійснювалися під керівництвом Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китайської Народної Республіки.

Безпечна мережа 5G має вирішальне значення для роботи з новими технологіями, такими як автомобілі з автопілотом і віртуальна реальність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply