Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Перед виборами у ЄП у Польщі впав рейтинг партії влади

Автор:

|

Травень 18, 2019

|

Рубрика:

Перед виборами у ЄП у Польщі впав рейтинг партії влади

За 10 днів до виборів Європарламенту в Польщі впав рейтинг владної партії “Право і Справедливість” (PiS). На перше місце в соцопитуваннях вийшла ліберальна коаліція “Громадянська платформа – Європейська коаліція” (PO-KE). Про це свідчать результати опитування Інституту досліджень публічних справ, проведеного 14-16 травня, інформує Newsweek.pl.

Як зазначається, за PiS зараз готові проголосувати 33% виборців, що на 6% менше, ніж тиждень тому. А коаліцію PO-KE мають намір підтримати 43,6% опитаних. Окрім них, п’ятивідсотковий виборчий бар’єр можуть подолати партія лівого спрямування “Весна” (9%), а також радикальна антиєвропейська Конфедерація (6,9%). Взяти участь у виборах, які відбудуться 26 травня, планують близько 50% респондентів.

Як зауважує видання, різке зниження рейтингу PiS може бути пов’язане зі скандалом довкола педофілії в католицькій церкві Польщі, який спалахнув після виходу в інтернеті документального фільму “Тільки не кажи нікому”. У стрічці йдеться про кілька випадків сексуального знущання священиків з неповнолітніх, що траплялися в минулому. Жертви священиків-педофілів розповідають, що вони пережили в дитинстві. Як відомо, PiS активно підтримує традиційні сімейні цінності та виступає за активну роль церкви в повсякденному житті Польщі.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply