Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Перебування Президента України у Мюнхені

Автор:

|

Лютий 16, 2019

|

Рубрика:

Перебування Президента України у Мюнхені

На полях 55-ї Мюнхенської конференції з безпеки у суботу, 16 лютого, відбулися зустрічі Петра Порошинка з Канцлером ФРН Анґелою Меркель та Президентом Чорногорії Міло Джукановичем.

На перемовинах з очільницею німецького уряду були обговорені шляхи протидії російській агресії проти України. Петро Порошенко, зокрема, наголосив на важливості посилення тиску на Росію для звільнення захоплених у Керченській протоці українських моряків, а також усіх українських заручників, що незаконно утримуються як в Росії, так і на окупованих нею територіях Донбасу та Криму. Сторони також скоординували дії з метою запровадження «Азовського пакету» антиросійських санкцій. Ще однією важливою темою стало ймовірне втручання Кремля у президентські вибори в Україні.

Під час перемовин з Президентом Чорногорії Міло Джукановичем Петро Порошенко, зокрема, подякував за послідовну рішучу позицію щодо підтримки політики санкцій Євросоюзу проти Росії у зв’язку з її агресією, порушенням територіальної цілісності та суверенітету України.

Світлини: зустрічі Петра Порошенка з Анґелою Меркель (вгорі) та Міло Джукановичем (внизу).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply