Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Візит Петра Порошенка до Великої Британії

Автор:

|

Квітень 19, 2017

|

Рубрика:

Візит Петра Порошенка до Великої Британії

Сьогодні, 19 квітня, здійснюючи офіційний візит до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Президент України Петро Порошенко провів перемовини з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Зокрема, було обговорено розширення безпекового співробітництва, співпрацю з імплементації судової реформи, з урахуванням пропозицій британських радників, досвіду та авторитету британської судової системи. Відбулися також зустрічі з Державним секретарем Великої Британії у закордонних справах та справах Співдружності Борісом Джонсоном, з Державним міністром з питань Збройних сил Майком Пеннінгом та з британськими парламентарями.

У Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House Петро Порошенко виступив з доповіддю «Битва за Україну: лідерство та солідарність проти агресії». Він подякував присутнім за інтерес до України, за підтримку і солідарність.

Глава Української держави поклав квіти до Меморіалу невідомого солдата у Вестмінстерському абатстві в пам’ять про загиблих у світових війнах, а також відвідав Національний меморіал пам’яті поліцейських у Лондоні та вшанував пам’ять загиблих внаслідок теракту біля Парламенту Великої Британії 22 березня 2017 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply