Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Перебування Петра Порошенка у Франції

Автор:

|

Червень 26, 2017

|

Рубрика:

Перебування Петра Порошенка у Франції

Президент України 26 червня здійснив робочий візит до Французької республіки. Відбулися ґрунтовні перемовини з Президентом Франції Еммануелем Макроном. Чи не найбільше часу співрозмовники вділили ситуації на Донбасі та в Криму, протидії російській агресії. На спільній прес-конференції, яка відбулася по завершенні зустрічі лідерів двох країн, Президент України сказав: «Можу наголосити, що ми дуже ретельно обговорили всі обставини, визначили тактику наших дій на подальші декілька тижнів. Ми домовилися про те, щоб провести консультації і узгодити позицію для того, щоб підвищити ефективність можливої зустрічі у Нормандському форматі».

«Ми підтримуємо ідею поновити активну співпрацю саме в Нормандському форматі присутністю та залученням ОБСЄ. Це те, що я пропонував усім сторонам», – наголосив  Президент Франції.

Під час робочої поїздки до Французької Республіки Петро Порошенко відвідав місто Санліс, де вшанував пам’ять Анни Київської – Королеви Франції та зустрівся з українською громадою Франції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply