Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Пентагон розмірковує над китайською загрозою

Автор:

|

Серпень 17, 2018

|

Рубрика:

Пентагон розмірковує над китайською загрозою

Провідні інтернет-видання світу у п’ятницю, 17 серпня, аналізують доповідь американського Міністерства оборони, у якій висловлено підозру, що Китай відпрацьовує атаку по США.

«Протягом останніх трьох років НВАК (Народно-визвольна армія Китаю – ред.) стрімко розширила свої надводні зони операцій із застосуванням бомбардувальників, набуваючи досвіду в критичних морських районах і, ймовірно, відпрацьовуючи удари по цілях США і їхніх союзників», – наголошено у документі.

Доповідь також звертає увагу на зусилля Китаю щодо посилення свого глобального впливу. Адже витрати на оборону держави у 2017 році, за оцінками Пентагону, перевищили $190 мільярдів. Цього року вперше кілька китайських бомбардувальників приземлилися на спірному острові у Південнокитайському морі. У січні Пентагон помістив у центр нової національної стратегії оборони протистояння Китаю і Росії.

Американські військові також вважають, що космічна програма Китаю швидко розвивається. Зокрема наголошено, що НВАК продовжує зміцнювати свої військові космічні спроможності, хоча публічно виступає проти мілітаризації космосу.

Втім, у доповіді також зазначено, що хоча китайські збройні сили продовжують розширювати свою діяльність, наразі неясно, яку ідею Пекін прагне послати «окрім демонстрації поліпшених можливостей».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply