Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Пенсійна реформа в Україні сподобалася за кордоном

Автор:

|

Червень 04, 2017

|

Рубрика:

Пенсійна реформа в Україні сподобалася за кордоном

Про це повідомив 4 червня «Урядовий портал» (єдиний веб-сайт органів виконавчої влади України). Міжнародний Валютний Фонд та Світовий Банк висловили підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи. Нагадаємо, що він розроблений Міністерством соціальної політики України за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Правда, в українській спільноті, а особливо поміж осіб передпенсійного віку, документ викликає неоднозначну реакцію.

Як пишуть, остаточну крапку поставив тут сам очільник Кабінету міністрів України. Він безпосередньо брав участь у переговорах з Головою місії МВФ Роном Ван Роденом. За їх підсумками і було затверджено комплексний документ, «що базується на кращому світовому досвіді та дає відповіді на ті виклики і проблеми, які гостро стоять сьогодні перед українською державою та суспільством». Принаймні, у цьому намагається переконати громадськість «Урядовий портал».

Міністерство соціальної політики висловило щиру подяку професіоналам з Міжнародного Валютного Фонду та Світового Банку за допомогу у роботі над зазначеним законопроектом. Сайт додає до цього повідомлення тексти листів з підтримкою, отриманих від Світового Банку та Міжнародного валютного фонду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply