Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Павлові Клімкіну не варто балотуватися на Донбасі

Автор:

|

Лютий 16, 2018

|

Рубрика:

Павлові Клімкіну не варто балотуватися на Донбасі

Як повідомляє з Мюнхена у п’ятницю, 16 лютого, кореспондент інтернет-газети «Європейська правда», міністрам іноземних справ України і Росії цього дня не вдалося досягти згоди у питанні запровадження на Донбасі миротворчої місії ООН. Очільник українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін повідомив, що на переговорах з російським колегою Сергієм Лавровим воно було другим за важливістю після звільнення заручників.

Українська сторона наполягає на тому, що без присутності миротворців неможливо виконати політичні пункти Мінських угод. А Кремль натомість вкотре доводить, що прагне досягнути протилежного результату. Павло Клімкін розповів про свій діалог з Сергієм Лавровим: «Я спитав його: якщо уявити, що особисто я хочу балотуватися на місцевих виборах – чи можу я поїхати до Донецька і агітувати там? Лавров лише посміхнувся у відповідь, адже ясно, що це неможливо».

І все ж український міністр не позбавлений оптимізму. Він вважає, що попри повну відсутність прогресу у переговорах, питання миротворчої місії на Донбасі залишається на порядку денному.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply