Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Павлові Грибу не дають життєво необхідні ліки

Автор:

|

Лютий 23, 2018

|

Рубрика:

Павлові Грибу не дають життєво необхідні ліки

Про це у п’ятницю, 23 лютого, повідомляє Західна інформаційна корпорація (ЗІК) з посилання на батька незаконно утримуваного у Росії українського юнака. На своїй сторінці у мережі Facebook Ігор Гриб розповів, що днями українські консули змогли відвідати Павла у слідчому ізоляторі (СІЗО) міста Краснодара. Розмова відбулася вперше за три місяці, тривала півтори години українською мовою. Це вже хоч якийсь прогрес, бо раніше, 20 листопада, консули виділили лише сім хвилин і зупинили розмову, бо дипломати спілкувалися з утримуваним українською.

«Консули кажуть, що Павло дуже блідий, продовжує скаржитись на поганий стан здоров’я, сильний біль в шлунку, загальну слабкість, втрату ваги (я вже не розумію куди далі можливо худнути). Начебто, на кошти Павла були придбані ліки, та йому їх не дають приймати, бо лікар СІЗО вважає це не доцільним. Все життя Павло приймав комплекси підтримуюючих медичних препаратів, бо це для нього життєво необхідно!», – написав Ігор Гриб.

Окрім того, батько арештованого мужнього хлопця додав, що Павло Гриб «дуже просив консулів передати привіт борцям за волю і незалежність України, співчуття рідним Небесної сотні та сподівається на підтримку України в питанні визволення українських бранців».

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі під час подорожі до міста Гомель, де мав зустрітись з дівчиною, з якою познайомився у соціальних мережах. У вересні російська влада повідомила, що він перебуває у слідчому ізоляторі міста Краснодар за звинуваченням у тероризмі. 19-річний Павло через інвалідність повинен постійно вживати підтримуючі препарати.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply