Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Пауло Коельйо – поза українською політикою

Автор:

|

Січень 24, 2019

|

Рубрика:

Пауло Коельйо – поза українською політикою

Інтернет-видання «BBC News Україна» розповідає у четвер, 24 січня, як у прес-службі Юлії Тимошенко пояснили інцидент з використанням відео-інтерв’ю всесвітньо відомого бразильського письменника. Минулого вівторка під час з’їзду партії «Батьківщина» глядачам показали фільм, в одному з епізодів якого Пауло Коельйо схвально висловлюється про лідерку цієї політичної сили. Як офіційно заявлено, фільм знято у 2010 році, а сам він був біографічним, а не агітаційним.

Коли Пауло Коельйо дізнався про цей епізод з їзду, то заявив, що не підтримував кандидатуру Юлії Тимошенко на президентських виборах. І написав з цього приводу у мережі «Twitter»: «Я ніколи не записував жодних повідомлень з підтримкою її кандидатури. Навіть якщо вона подобається мені як людина, українська політика – це не моя справа».

Як стверджує прес-служба лідери «Батьківщини», інтерв’ю з письменником записав хорватський режисер Яков Седлар у 2010 році в Женеві. Як твердять, Пауло Коельйо знав, що відзняте відео використають в документальному фільмі про Юлію Тимошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply