Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Патрулі ОБСЄ знову потрапили у небезпеку

Автор:

|

Квітень 29, 2017

|

Рубрика:

Патрулі ОБСЄ знову потрапили у небезпеку

Про інцидент 29 квітня повідомив сайт «ЛІГА.net» з посиланням на оперативний звіт Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ).

Отож, шестеро міжнародних спостерігачів на броньованих автомобілях перебували на блокпості, розташованому неподалік підконтрольного так званій «ЛНР» населеного пункту Молодіжного. Поспілкувавшись з озброєним бойовиком, члени патруля СММ попрямували до своїх автомобілів. Аж раптом чоловік, з яким вони щойно розмовляли, почав показувати жестами, що слід якнайшвидше покинути це місце. Спостерігачі вже перебували в автомобілях, коли пролунав вибух. На віддалі до ста метрів від них угору піднялася хмара чорного диму. Патруль негайно виїхав з цього району.

Інший інцидент стався того ж дня з патрулем СММ на спостережному пункті поблизу Крутої Гори. Цього разу міжнародні спостерігачі почули постріл зі стрілецької зброї, що пролунав неподалік. І теж одразу покинути небезпечне місце, повернувшись на свою базу в окупований Луганськ.

Нагадаємо, що зовсім недавно, 23 квітня, поблизу підконтрольного бойовикам села Пришиб Луганської області на міні підірвався автомобіль патруля ОБСЄ. Загинув член місії, громадянин США. Ще двоє осіб зазнали поранень і перебувають у лікарні в Луганську. Попри це місія вирішила продовжувати роботу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply