Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Пасажири протестують проти дорожнечі

Автор:

|

Січень 27, 2019

|

Рубрика:

Пасажири протестують проти дорожнечі

Акція відбулася у неділю, 27 січня, у Львові біля міської Ратуші. Група активістів зібралася тут, пожертвувавши вихідним, щоб висловити свій протест і привернути увагу інших мешканців міста до подорожчання вартості проїзду у маршрутках.

За рішенням виконкому Львівської міськради, з 1 лютого, проїзд коштуватиме 7 гривень ($0,25) замість нинішніх 5-ти  ($0,18). Правда, при цьому приватні перевізники безкоштовно перевозитимуть пенсіонерів та осіб із інвалідністю 3-ї групи, а до цього вони відмовлялися возити пільговиків.

Активісти цієї група протестувальників домовилися про акцію через соціальні мережі. Люди тримали в руках плакати, інформуючи перехожих про небґрунтоване, на їхню думку, підняття вартості проїзду. Учасники протесту вимагають від міської ради провести повторні громадські слухання щодо вартості проїзду у маршрутках.

Міський голова Андрій Садовий не раз заявляв, що буде запроваджено електронний квиток. Спершу це мало статися на початку 2018 року, а потім і на початку 2019 року. Більшість громадських активістів не вірять у такі обіцянки, вважаючи, що безконтрольність пасажироперевезень у громадському транспорті вигідна перевізникам і посадовцям.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply