Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Паризьке зауваження Дональду Трампу

Автор:

|

Грудень 09, 2018

|

Рубрика:

Паризьке зауваження Дональду Трампу

«Радіо Свобода» повідомляє у неділю, 9  грудня, що міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан закликав Президента США не втручатися у внутрішні справи Франції.

«Хотів би сказати Дональду Траму, і Президент Франції говорить те ж саме: залиште нашу країну в спокої», – заявив Жан-Ів Ле Дріан в інтерв’ю одному з телеканалів. Він також зазначив, що у Франції не коментують внутрішню політику США і просять партнерів відповідати взаємністю.

Це було спричинене серією твітів чинного господаря Білого дому про заворушення «жовтих жилетів» у Парижі. Напередодні знову відбулися зіткнення учасників акцій протесту проти економічної політики влади з поліцією. Коментуючи їх, Трамп написав у мережі Twitter, що причиною протестів, можливо, послужила Паризька хартія про боротьбу зі змінами клімату, виконання якої, як стверджує президент США, призвело до зростання податків. Сполучені Штати з ініціативи Дональдла Трампа вийшли з цієї угоди, яку підписали практично всі країни світу. Протести у Франції прямо не спрямовані проти неї, проте підвищення тарифів на пальне, яке стало приводом для початку масових акцій, побічно може бути пов’язано із зобов’язаннями знизити рівень викидів вуглекислого газу.

Світлина: міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply