Новини для українців всього свту

Wednesday, Mar. 3, 2021

Партія Міхеіла Саакашвілі нагадала про себе

Автор:

|

Серпень 30, 2017

|

Рубрика:

Партія Міхеіла Саакашвілі нагадала про себе

У середу, 30 серпня, під будівлею Служби безпеки України (СБУ) у Києві відбувся мітинг проти тиску на бізнес. Активну участь у ньому взяли представники «Руху нових сил». Лідером цієї партії є недавно позбавлений українського громадянства колишній президент Грузії та очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі. На акції також присутні активісти «ДемАльянсу» та громадських організацій антикорупційного спрямування.

Одним з ініціаторів дійства інтернет-газета «Українська правда» називає свого колишнього працівника, а нині народного депутата Сергія Лещенка. Він входить у Верховній Раді до фракції Блоку Петра Порошнека, є одним з лідерів «ДемАльянсу» та не раз висловлював солідарність з Міхеілом Саакашвілі.

Чому місцем проведення акції обрали саме головний офіс СБУ, наразі не відомо. Поміж присутніх помічені чинні народні депутати Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Юрій Дерев’янко, а також колишній нардеп Єгор Фірсов. Активісти скандують: «Руки геть від українського бізнесу».

About Author

news

  • Alex Slawinski

    Тільки ті люди, яких влада дуже боїться, не підпускає їх до засобів масової інформації та позбавляє громадянства, гідні нашого вибору. Адже тим самим влада сама мимоволі підказує, кого потрібно вибирати! _____________________________________________________________ Только те люди, которых власть очень боится, не подпускает их к средствам массовой информации и лишает гражданства, достойны нашего выбора. Ведь тем самым власть сама невольно подсказывает, кого нужно выбирать! https://uploads.disquscdn.com/images/ab67bedf9e0cce80918eb8f4e9fec9185131fd24ef4b0e97172be12be35847f8.jpg

  • Надежда Манойло

    Перестаньте БРЕХАТИ собі і людям світу про крахобора грузина, ЛЖЕреформатора, …досить Одеської області!!! Його партія – це всі горе бізЬнесЬ-ТІНЬОВИКИ, кримінал, тобто.!!!, і просто хвойди та всі “хто не встиг” докрасти…та дограбувати УКРАЇНУ!!! ВИБАЧТЕ, люди милі. Я одного не розумію – невже ЖАГА ВЛАДИ…лишає людину розуму, а головне – СОВІСТІ? ТРОН один, але таких, як оце стерво слиняве, вибачте, ….”поїдаюче краватки”.., що розхитують Україну із середини….у часи війни, …ОЙ як ЗАБАГАТО! До Грузії і за….грати, нехай відповість за “вбивства”…..під час його начебто, ПРОСТИ ГОСПОДИ, “реформ”!. У нас в Україні так БАГАТО МОЛОДІ, освідченої, сучасної=ДАЙТЕ ШАНС МОЛОДІ УКРАЇНИ, паразити!!