Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Паркан з колючого дроту відділив Латвію від РФ

Автор:

|

Березень 11, 2019

|

Рубрика:

Паркан з колючого дроту відділив Латвію від РФ

Латвія завершила будівництво 93-кілометрового паркану з колючого дроту на кордоні з Росією, повідомляє видання Delfi. У 2015 році було укладено угоду, згідно з яким планується модернізувати і зміцнити 282,6 км кордону між Росією і Латвією. Delfi зазначає, що крім паркану, висота якого становить 2,7 метра, в проект включили будівництво дерев’яних містків, патрульних стежок і контрольних смуг. Витрати на зміцнення кордону оцінили в більш ніж 21 млн євро.

За інформацією Delfi, на ділянках з новим парканом з колючого дроту знизилося число порушень, це з’ясувалося при аналізі безпеки на кордоні. У зв’язку з цим було вирішено побудувати ще 100 подібних загороджень, на які знадобиться додатково 5,6 млн євро, але з державної скарбниці ці гроші ще не виділили.

Нагадаємо, в 2017 році будівництво стіни на кордоні з Росією в Калінінградській області почала Литва. Повідомлялося, що висота огорожі складе два метри, а зроблений він буде з металу і обладнаний камерами нічного бачення і датчиками руху. Про плани збудувати стіну на Гранц з Росією також заявляла Естонія в 2016 році.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply