Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Паралелі між Гілларі Клінтон та Іванкою Трамп

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

Паралелі між Гілларі Клінтон та Іванкою Трамп

Інтернет-видання «Deutsche Welle» повідомляє у середу, 21 листопада, що у Конгресі США будуть вивчати електронне листування доньки чинного президента. Як твердять ЗМІ, Іванка Трамп, виконуючи функції радника глави держави на безоплатній основі, не менше ніж у ста випадках комунікувалася з представниками адміністрації зі своєї приватної адреси.

Розслідування розпочнеться у січні 2019 року, після того як демократи офіційно отримають контроль над Палатою представників, домогтися якого їм вдалося на проміжних виборах до Конгресу США 6 листопада.

Підвищена увага до цієї справи прикута через скандал довкола Гілларі Клінтон, що виник у 2015 році. Тоді їй докоряли, що під час перебування держсекретарем США, вона використовувала особисту пошту в службових цілях, що є порушенням регламенту. І цей факт активно експлуатував у передвиборній агітації Дональд Трамп, який вимагав притягнути свою суперницю в боротьбі за посаду Президента США до суду. За два дні до виборів, Федеральне бюро розслідувань (ФБР) прийшло до висновку про непідсудність Гілларі Клінтон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply