Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Папа Римський стурбований загрозою ядерної війни

Автор:

|

Січень 15, 2018

|

Рубрика:

Папа Римський стурбований загрозою ядерної війни

 

«Ми перебуваємо на межі. Я справді боюся цього. Одного інциденту достатньо, щоб прискорити ситуацію», – завив Папа Франциск у понеділок, 15 січня на борту літака на шляху до Чилі і Перу, звертаючись до групи журналістів, що супроводжує його у поїздці.

Понтифік також роздав представникам ЗМІ фотографію, зняту 1945 року в японському місті Нагасакі. На світлині зображений хлопчик, який несе на собі мертвого брата після вибуху ядерної бомби. Папа Франциск назвав цей зафіксований фотографом трагічний епізод «Плодом війни» і сказав: «Таке фото здатне вплинути більше, ніж тисячі слів».

Страх людей перед можливістю початку ядерної війни останнім часом помітно посилюється. Нагадаємо, що днями на Гаваях люди отримали на мобільні телефони повідомлення про необхідність ховатися в укриття, бо на них летить одна чи кілька балістичних ракет. Це викликало паніку поміж місцевого населення і численних туристів. Незабаром з’ясувалося, що оповіщення було помилковим.

І такий інцидент на тлі інформації про ядерні і ракетні амбіції Північної Кореї не викликає здивування. Адже за оцінками аналітиків, північнокорейські балістичні ракети вже здатні досягати території Гаваїв.

Світлина AFP: Папа Франциск перед відльотом до Чилі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply