Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Панахида за Гельмутом Колем

Автор:

|

Червень 27, 2017

|

Рубрика:

Панахида за Гельмутом Колем

Поминальна служба відбулась у вівторок, 27 червня, у берлінському соборі Святої Ядвіги. На панахиді за видатним німецьким і світовим політиком були присутні федеральний канцлер Анґела Меркель, федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр, численні депутати бундестагу.

«Коль бачив Європу мирною і без кордонів. І це досягнення треба оберігати. Ми схиляємося перед заслугами Гельмута Коля», – сказав під час панахиди голова парламентської фракції Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Фолькер Каудер.

Додаткову панахиду в Берліні було вирішено провести тому, що багато представників німецького парламенту захотіли також попрощатися з Гельмутом Колем. На 1 липня заплановано європейський державний акт прощання в будівлі Європарламенту в Страсбурзі. Подібна церемонія відбудеться вперше в історії Євросоюзу. Після цього покійного поховають у місті Шпаєрі поблизу рідного Людвігсгафена.

Ще за життя його назвали «Канцлером німецької єдності». Гельмут Коль помер 16 червня у віці 87 років. Він пробув на посаді канцлера 16 років і 25 років був головою ХДС.

Світлини АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply