Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Пан Путін хвалився, а тест провалився

Автор:

|

Травень 22, 2018

|

Рубрика:

Пан Путін хвалився, а тест провалився

Провідні інформаційні агенції світу у вівторок, 22 травня, з посиланням на американський телеканал CNBC повідомляють, що всі чотири випробування новітніх російських ракет з ядерною установкою завершилися невдачами.

Цьогорічне посланням президента Росії Володимира Путіна Федеральним зборам, з яким він виступив 1 березня, викликало тоді широкий резонанс через вкрай мілітаристське спрямування. Кремлівський правитель, зокрема, похвалився новою крилатою ракетою «Сармат». Вона, за його словами, здатна доставити боєголовку в будь-яку точку планети і не потрапити під удар протиповітряної та протиракетної оборони. Для підтвердження на екрані було продемонстровано якийсь відеозапис. ЗМІ писали, що насправді така ракета перебуває лише на початкових етапах випробувань.

Тепер дізнаємося, що всі ці випробування провалилися. Під час найбільш успішного з тестів ракета пролетіла близько 35 кілометрів, потім контроль над нею був втрачений, і вона впала. А найкоротше випробування тривало лише 4 секунди, після чого ракета розбилася.

Світлина АР: російська міжконтинентальна балістична ракета «Сармат».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply