Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Озвучено версію про навчання убивць у КНДР

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

Озвучено версію про навчання убивць у КНДР

Представник Малайзійської прокуратури у четвер, 28 червня, зробив заяву щодо важливої обставини убивства Кім Чен Нама – зведеного брата чинного голови Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ина. Прокурор виступив у зв’язку із завершенням розслідування цього злочину.

Замах на сина покійного північнокорейського лідера Кім Чен Іра і актриси Сон Хе Рім був вчинений торік у лютому в аеропорту Куала-Лумпура. Дві зловмисниці намазали обличчя Кім Чен Нама смертоносною нервово-паралітичною речовиною VX. А для використання такого кшталту отрути, яка є хімічною зброєю, необхідна спеціальна підготовка. Відтак зроблено висновок, що дві жінки, обвинувачені у вбивстві, пройшли підготовку у північнокорейських інструкторів.

Індонезійка Сіті Айсья і в’єтнамка Доан Тхі Хуонг, що є єдиними підозрюваними, зараз перебувають в ув’язненні і можуть бути засуджені до смертної кари. Обидві не визнали себе винними, заявивши, що вважали свої дії участю у реаліті-шоу і не знали, що чинять вбивство. Проте, прокурор заявив, що вони були ознайомлені з особливостями проникнення в організм жертви речовини VX і знали, що повинні були змити її протягом 15 хвилин, щоб самим уникнути зараження. Кадри з камер спостереження в аеропорту, показані в суді, підтверджують, що підозрювані попрямували до вбиральні незабаром після нападу на Кіма.

Світлина: Кім Чен Нам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply