Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Озвучено плани Кремля стосовно Донбасу

Автор:

|

Листопад 12, 2018

|

Рубрика:

Озвучено плани Кремля стосовно Донбасу

Як повідомляє у понеділок, 12  листопада, інтернет-газета «Українська правда», своєрідним речником тут став лідер проросійського руху «Український вибір» Віктор Медведчук, який є кумом Володимира Путіна. В ефірі телеканалу «112 Україна» було названо умови «повернення Донбасу в Україну і України на Донбас».

Ось переклад уривка з інтерв’ю, яке Віктор Медведчук давав російською мовою: «Якщо не буде сьогодні прямого діалогу з Донецьком і Луганськом української влади чи інших представників, … жодних домовленостей про повернення цих територій і людей, які живуть на цих територіях, не буде». Фактично, це дослівне повторення того, що чується з Кремля ще від початку сепаратистських рухів на Донбасі.

Отож, за словами Віктора Медведчука можна по пунктах простежити, чого домагається чинне керівництво Росії на окупованих нині територіях України. Основними там є безпосередні перемовини офіційного Києва з ватажками сепаратистів та обмеження функцій запланованої миротворчої місії ООН гарантуванням безпеки працівників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Окрім того, Віктор Медведчук оголосив, що має власний «мирний план» щодо Донбасу, в яком йдеться про надання самопроголошеним «республікам» автономії у складі України та ще й зі своїми парламентом і урядом.

Світлина: Володимир Путін та Віктор Медведчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply