Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Ознак підготовки ворожого наступу немає

Автор:

|

Вересень 01, 2017

|

Рубрика:

Ознак підготовки ворожого наступу немає

Діти прифронтової зони увійшли у День знань під постріли донецьких сепаратистів. «Шкільне» замирення так і не настало. В останню добу перед початком навчального року контрольовані кремлівською владою бандформування 24 рази відкривали вогонь по українських позиціях. Правда, використовували при цьому переважно стрілецьку зброю. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого 1 вересня.  

Найбільш активно, як і у попередні дні, бойовики чинили збройні провокації на Донецькому напрямку. При цьому приблизно дві третини усіх обстрілів  припали на Авдіївську промзону, шахту Бутівка та Зайцеве. На Луганському напрямку загарбники гатили з гранатомету поблизу Катеринівки. І лише на Приморському спостерігалася відносна тиша.

Надійшли й свіжі дані розвідки. Вороже командування зосередилося, в основному, на удосконаленні своїх укріплень, роботі з резервами та бойовому навчанні. Ознак підготовки до наступальних дій не помічено.

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО зараз присутня нова рубрика – «Обличчя захисника». 1 вересня героєм дня став 21-річний Микола Стогнієнко (на світлині). Прийшов на фронт у складі підрозділу «чорних запорожців» і вже настільки добре зарекомендував себе у боях, що йому доручили командувати однією з позицій у Авдіївській промзоні. Ворог тут розташовується зовсім близько, за якихось пів сотні метрів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply