Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Озброєні патрулі у Києві і російські вибори

Автор:

|

Березень 16, 2018

|

Рубрика:

Озброєні патрулі у Києві і російські вибори

Дві новини з правоохоронного відомства надійшли у п’ятницю, 16 березня, майже одночасно. Спершу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у мережі Facebook, що оголосив тимчасово повіреному у справах Російської Федерації в Україні, що 18 березня до російських дипломатичних установ (у Києві, Харкові, Одесі та Львові) будуть допущені для голосування тільки особи з дипломатичним статусом.

Таке рішення ухвалено з огляду на публічні акції протесту в українському суспільстві, нехтування з боку Росії законними вимогами української сторони та щоб уникнути провокацій і можливих важких наслідків. Підрозділи Нацполіції і Нацгвардії, відповідно до Віденської конвенції, забезпечать в цей день належну охорону всіх дипломатичних представництв і установ, а також прилеглих до них територій.

Окрім цього, у столиці України посилили заходи безпеки для недопущення дестабілізації оперативної обстановки та протидії злочинності. На патрулювання виведено додаткові спільні наряди поліції з Національною гвардією, зокрема, озброєні автоматичною зброєю і боєприпасами, Зроблено це за дорученням міністра внутрішніх справ. Такі посилені заходи безпеки запровадили з 16 березня на невизначений термін і будуть скасовані після «особливого розпорядження».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply