Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Овечі страждання у порту Чорноморська

Автор:

|

Жовтень 26, 2018

|

Рубрика:

Овечі страждання у порту Чорноморська

Про те, що вони нарешті добігають кінця, у п’ятницю, 26  жовтня, розповідає інтернет-газета «Українська правда». На запит редакції надала відповідь Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживчслужба).

Але спершу про саму проблему. Днями одеський інформаційний портал «Думська» повідомив – на території 5-го терміналу Чорноморського морського торгового порту стоїть вантажний автомобіль з вівцями, які вмирають від голоду і спраги. Тварини стали жертвами бюрократії. Їх спершу везли до Туреччини, але там щось не склалося й живий вантаж повернувся на поромі в Україну. І тут через митні формальності овець затримали у порту. Тим часом вони почали помалу гинути. Довкіл поширився нестерпний сморід. Громадськість ударила на сполох, небайдужі люди взялися підгодовувати тварин, закритих у трирівневій фурі. Але визволити їх можна лише офіційним шляхом.

І ось нарешті Держпродспоживчслужба повідомила, що 300 овець, які два тижні помирали в порту Чорноморська на Одещині, уб’ють на спецмайданчику. Це рішення прийнято у зв’язку з тим, що вівці вже перебувають на території України та на підставі звернення власника тварин щодо їх утилізації. Невідомо правда, до яких дій вдадуться організації, що займаються охороною тварин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply