Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Отруєння у Солсбері і російське ГРУ

Автор:

|

Липень 16, 2018

|

Рубрика:

Отруєння у Солсбері і російське ГРУ

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у понеділок, 16 липня, з посиланням на газету «The New York Times» повідомляє, що до резонансного отруєння родини Скрипалів причетні працівники Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії.

Першоджерелом інформації названо представників влади Великої Британії і США, обізнаних з ходом розслідування. Вони вважають, що це отруєння було здійснене чинними або колишніми працівниками ГРУ. Водночас не виключається, що за отруєнням стоять представники інших російських спецслужб. Британські правоохоронні органи близькі до того, щоб «назвати конкретних осіб», які, на їхню думку, провели операцію.

Нагадаємо, що 4 березня цього року екс-полковника ГРУ і колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його дочку Юлію знайшли непритомними на лавці у центрі міста Солсбері. За даними слідства, отрута була нанесена на клямку дверей у їхньому будинку приблизно за добу до отруєння. Британська влада вважає, що Скрипалів отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новичок», розробленою в СРСР. У Москві відкидають всі звинувачення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply