Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Останні приготування до Об’єднавчого Собору

Автор:

|

Грудень 13, 2018

|

Рубрика:

Останні приготування до Об’єднавчого Собору

У Патріаршій резиденції в Києві у четвер, 13  грудня, під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулося засідання Архієрейського Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП).

Заслухано й обговорено інформацію про підготовку до Об’єднавчого Собору, який скликається 15 грудня 2018 р. у Святій Софії Київській.

Як повідомляє «BBC News Україна», УПЦ КП вже визначилася з кандидатом на посаду Предстоятеля Єдиної Української Православної Церкви. Про це за підсумками собору оголосив речник УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря). Однак зазначив, що ім’я буде  названо вже не самому Соборі. А голосування на ньому, за словами архієпископа Євстратія, буде таємним.

За наявною на цей час інформацією, у Соборі візьмуть участь понад сорок архієреїв УПЦ КП, 14 представників Української автокефальної церкви і частина єпископів УПЦ Московського патріархату. Очікується присутність Президента України Петра Порошенка.

Для підготовки та проведення собору до Києва приїхав спеціальний представник Вселенського Патріархату митрополит Еммануїл.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply