Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Особливості «хлібного перемир’я» на Луганщині

Автор:

|

Липень 18, 2017

|

Рубрика:

Особливості «хлібного перемир’я» на Луганщині

Про них 18 липня повідомляє на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО мобільна прес-група Оперативно-тактичного угруповання «Луганськ». Жнива на Донбасі названо «гарячими». Наприклад, поблизу Попасної окупанти нехтують «хлібним перемир’ям» і щоночі обстрілюють наші позиції. При цьому не лише із стрілецької зброї, а й з гранатометів і навіть мінометів.

Стан справ на передовій коментує військовослужбовець Володимир: «Попередні підрозділи, які стояли на ворожих позиціях, поводили себе дуже агресивно. Вели вогонь і вдень, і вночі. Застосовували зброю як 82-го та 120-го калібру, так і 152-го. А ось ті підрозділи, що зайшли зараз, більш-менш спокійні. Але ведуть себе, як господарі: нічого не бояться, вільно перемовляються, на позиціях ходять у повен зріст. Знають, що ми дотримуємося перемир’я і не будемо стріляти».

Українські бійці пильно стежать за діями ворога, укріплюють свої позиції й готові до будь-яких провокацій.

А оприлюднене 18 липня зведення прес-центр штабу АТО інформує, що минулої доби контрольовані російською владою бандформування знову збільшили число обстрілів – загалом вони 17 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому неодноразово застосовували міномети. Натомість наші 10 разів відкривали вогонь у відповідь. Один український військовий отримав поранення, ще один зазнав травми.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply