Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Основна версія замаху на Адама Осмаєва

Автор:

|

Червень 03, 2017

|

Рубрика:

Основна версія замаху на Адама Осмаєва

У суботу, 3 червня оприлюднено ексклюзивний коментар радника міністра внутрішніх справ України Івана Варченка телеканалу NewsOne. У ньому, зокрема, сказано: «Версій може бути десятки, але чим далі, тим більше фактів на користь однієї версії. У нас є інформація щодо персони кілера-невдахи. Як відомо, він залишив свій слід, в тому числі і в Європейських країнах, виконуючи кілерські замовлення. Він пов’язаний з Рамзаном Кадировим і виконував завдання, які були пов’язані з інтересами Кадирова. Все зводиться до однієї основної версії – це політичне вбивство на замовлення». Іван Варченко вважає, що саме чітка антипутінська і антиросійська позиція Адама Осмаєва могла стати мотивом до замаху на його життя.

Нагадаємо, що 1 червня у Києві, чоловік, що видавав себе за французького журналіста, здійснив спробу вбити подружжя бійців-добровольців Аміну Окуєву та Адама Осмаєва. Кілер влучив у Адама Осмаєва пострілами з пістолета, але Аміна Окуєва відкрила вогонь у відповідь. Обидва поранених перебувають у лікарні у важкому стані.

Особу нападника вже фактично встановлено. Іван Варченко назвав його важливим свідком у злочинах Кремля проти України. Адже його свідчення повинні «пролити світло на стратегію, яку використовує Росія проти України».

Світлина: Аміна Окуєва та Адам Осмаєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply