Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Оригінальна пропозиція львівського мера

Автор:

|

Грудень 04, 2018

|

Рубрика:

Оригінальна пропозиція львівського мера

Міський голова Львова Андрій Садовий у вівторок, 4  грудня, у своєму відеоблозі на Youtube, висловив ідею затримати лідера проросійської громадської організації «Український вибір» Віктора Медведчука та обміняти його на полонених у районі Керченської протоки українських моряків .

Зокрема, львівський мер, який також є лідером політичної партії «Самопоміч», заявив: «У мене є пропозиція – серед великої кількості російської агентури, яка достатньо вільно себе почуває в Україні, зіркою є і Віктор Медведчук, кум Путіна. Я пропоную його затримати за державну зраду. Ми можемо його обміняти не тільки на наших моряків, які сьогодні є в полоні. Ми можемо його поміняти і на всіх наших політичних ув’язнених, і Олега Сенцова, які сьогодні перебувають в російських тюрмах». Принагідно Андрій Садовий назвав кількох інших українських опозиціонерів.

Важко повірити, що Володимир Путін настільки дорожить своїм кумом Віктором Медведчуком, що віддасть за нього одного десятки українських бранців. Але пропозиція оригінальна і, безперечно, приверне увагу потенційних виборців. Адже Андрій Садовий раніше заявив, що балотуватиметься у президенти.

Світлина: Андрій Садовий.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply