Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Оренда замість анексії і компромат на Президента

Автор:

|

Лютий 20, 2017

|

Рубрика:

Оренда замість анексії і компромат на Президента

Ці дві теми 20 лютого є одними з основних в Інтернет-просторі. Поєднані вони особою народного депутата України Андрія Артеменка, а першоджерелом інформації стала напередодні респектабельна «The New York Times». Подаємо скорочену фабулу подій у викладі сайту  «Deutsche Welle». Американська газета твердить, що раднику президента США з безпеки Майклу Флінну ще до його недавньої відставки було передано план врегулювання ситуації в Україні з подальшим скасуванням антиросійських санкцій. У ньому пропонується провести в Україні референдум про можливу передачу Криму в оренду Росії на 50 чи 100 років, а за це російської збройні формування повинні бути виведені з Донбасу. Основну роль у розробці документа зіграв Андрій Артеменко. Він також заявив про наявність доказів корумпованості Петра Порошенка, достатніх для того, щоб усунути його від влади.

«Кримський план» не отримав схвалення ані у Києві, ані у Москві. А лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко, до фракції якого входить автор плану, взагалі прореагував дуже різко. Натомість компромат на Президента України викликав загальну зацікавленість. 20  лютого сайт «Страна», з посиланням на слова самого Андрія Артеменка, повідомив, що той отримав викривальні документи «у співпраці з Валентином Наливайченком». А це вже дуже серйозна. Адже йдеться про одного з провідних учасників Помаранчевої революції і колишнього голову Служби безпеки України.

Як пише сайт «Лівий берег», Валентин Наливайченко, коментуючи заяву нардепа Андрія Артеменка розповів, що минулого місяця був у Вашингтоні, де спілкувався з представниками перехідної адміністрації Дональда Трампа. А головне – передав документи, аби були покарані люди, причетні до виведення в офшори коштів з України.

Отож, в Україні може вибухнути масштабний політичний скандал.

Світлина: Андрій Артеменко і конгресмен-республіканець Дейна Рорабейкер, якого називають головним лобістом  Кремля у Вашингтоні. Оприлюднено на facebook-сторінці народного депутата 24 січня 2017 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply