Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Опозиціонер Олексій Навальний вийшов на волю

Автор:

|

Квітень 10, 2017

|

Рубрика:

Опозиціонер Олексій Навальний вийшов на волю

Сайт «ВВС» 10 квітня повідомляє, що завершилася остання, 15-та, доба адміністративного арешту кандидата у президенти Росії та найактивнішого на сьогодні порушника політичного спокою в країні Олексія Навального. Він був затриманий за опір поліції під час великої протестної акції 26 березня.

Приводом до її проведення став фільм-розслідування «Він вам не Дімон», в якому Олексій Навальний стверджує, що російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв через мережу некомерційних організацій володіє багатьма розкішними об’єктами нерухомості в Росії і за кордоном. Фільм подивилися понад 12 млн користувачів.

Масова акція 26 березня в Москві була припинена поліцією і обернулася рекордним числом затримань – понад тисячу осіб. Крім того, в день акції поліцейські перервали пряму трансляцію мітингів з офісу Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального і затримали усіх присутніх на той час працівників. Попри репресивні заходи, Олексій Навальний заявив, що буде продовжувати участь у виборах президента Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply