Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

ООН оприлюднила оновлені страшні дані по кількості жертв війни на Донбасі

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

ООН оприлюднила оновлені страшні дані по кількості жертв війни на Донбасі

павр

За словами представника ООН, останнім часом кількість жертв на сході України істотно зменшилася, проте обстріли і досі не припиняються. Жертвами конфлікту на сході України стали 30 346 людей. З них понад 9 тисяч загинули, більше 21 тисячі отримали поранення, в морзі досі залишається близько тисячі невпізнаних тіл. Про це під час виступу на 31-й сесії Ради ООН з прав людини заявив помічник Генерального секретаря з прав людини Іван Шимонович, повідомляє Центр новин ООН.

У доповіді щодо ситуації з прав людини на території України говориться, що в останні місяці конфлікту кількість загиблих зменшилася, проте досі військові та цивільне населення гинуть від постійних обстрілів на лініях розмежувань.

“Режим припинення вогню на сході країни, який було оголошено ще 1 вересня 2015 року, зараз знову знаходиться під загрозою зриву. Останнім часом ми не спостерігали масштабних невибіркових обстрілів житлових районів, але по обидві сторони лінії зіткнення знаходиться військова техніка, що загрожує мирним громадянам”, – повідомив Іван Шимонович.

Також помічник Генсека підкреслив, що єдиною стратегією по досягненню миру на сході України є виконання Мінських угод. Найважче, на його думку, зараз жителям окупованих територій, вони знаходяться під тиском бойовиків, потерпають від тортур та насильства. Представник ООН закликав уряд України і владу “ЛНР” і “ДНР” обмінюватися інформацією про зниклих і загиблих. Наприкінці своєї доповіді помічник Генсека зауважив, що досі не встановлено, хто саме винен у вбивствах людей, скоєних під час протестів на Майдані. За його словами, це підриває довіру українців до діючої судової системи.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply