Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Олімпіада-2018: дві Кореї і один прапор

Автор:

|

Січень 17, 2018

|

Рубрика:

Олімпіада-2018: дві Кореї і один прапор

Під ним на церемонії відкриття Ігор у Пхьончхані пройдуть разом олімпійські команди Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) і Республіки Кореї (частіше вживається неофіційна назва Південна Корея). Про це домовилися представники Сеула і Пхеньяна у середу, 17 січня, на зустрічі у прикордонному пункті Пханмунджом у демілітаризованій зоні. Крім того, досягнуто згоди про створення спільної жіночої хокейної команди.

Оголошено, що КНДР пошле на Олімпіаду і Паралімпіаду в Пхьончхан делегацію з 550 осіб. Крім того, сторони узгодили виступ в Південній Кореї північнокорейського оркестру з 140 музикантів. Скільки загалом спортсменів зможуть взяти участь в змаганнях, ще не відомо. Відповідне рішення має бути прийнято 20 січня на засіданні Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Наразі відбір на Олімпіаду пройшла лише одна пара північнокорейських фігуристів. Допуск інших спортсменів може бути оформлений спеціальним рішенням МОК, як і питання прапора, форми і гімну. Щордо прапора, то на ньому буде зображено Корейський півострів.

Спортсмени з Південної і Північної Кореї раніше вже проходили разом на відкритті Олімпіади. Це сталося на Іграх в Сіднеї у 2000 році, в Афінах у 2004 році і в Турині у 2006 році.

Світлина АР: під спільним прапором у Турині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply