Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Олексій Навальний прийняв виклик на дуель

Автор:

|

Жовтень 18, 2018

|

Рубрика:

Олексій Навальний прийняв виклик на дуель

Чи не найбільш рішуче налаштований проти чинного кремлівського режиму російський опозиціонер у четвер, 18  жовтня, оприлюднив свою відповідь на відео звернення директора Росгвардіі генерала Віктора Золотова. Той порівняно недавно викликав Олексія Навального на дуель і пообіцяв зробити з нього «відбивну» на рингу або татамі.

Тоді опозиційний політик на міг відповісти, бо знаходився в ув’язненні за організацію антиурядових мітингів. Тепер Олексій Навальний знову на волі, отож нагадав самовпевненому генералові: «Вид дуелі і зброю вибирає той, кого викликали. І я ваш виклик приймаю». Відтак запропонував очільнику Росгвардіі провести дебати в прямому ефірі Першого каналу або будь-якого іншого каналу федерального телебачення. Ще й дав тиждень на роздуми.

Віктор Золотов тривалий час командував службою охорони Володимира Путіна, а після створення Росгвардії отримав у ній найвищу посаду. Такий дивний його крок як виклик на дуель пояснюється дуже просто. У серпні Фонд боротьби з корупцією, який очолює Олексій Навальний, оприлюднив розслідування, де стверджується, що для потреб Росгвардії  продовольство та інші товари закуповуються за завищеними цінами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply