Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Олег Сенцов вірить у перемогу

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Олег Сенцов вірить у перемогу

У четвер, 5 липня, відбулося його побачення з двоюрідною сестрою Наталею Каплан. Воно тривало дві години. Про це повідомляє «Громадське».

Це інтернет-видання взяло коментар у Наталі Каплан, яка повідомила, що Олег зараз важить 75 кг при зрості 190 см, за час голодування втратив 15 кілограмів. Стан здоров’я на сьогодні задовільний, хоча аналізи не дуже добрі. Розповів, що найважчий період був у перші три тижні голодування. Зараз ставлять крапельниці. Припиняти голодування він не збирається. Олег Сенцов заявив, що піде до кінця і вірить у перемогу.

«Він дуже вдячний, що так багато дій довкола його імені, що люди не опускають руки і продовжують боротися. Але водночас, він дуже розчарований, що дуже мало уваги іншим політв’язням, і вважає, що якщо звільнять його одного, це буде повний провал», – повідомила двоюрідна сестра політв’язня. За її словами, Олег Сенцов просить всіх, хто приїжджає до нього, щоб вони їздили до інших незаконно засуджених у Росії українських громадян, за яких він бореться.

Світлина: головний вхід на територію колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі, де утримують українського політв’язня режисера Олега Сенцова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply