Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Олег Ляшко про автора «оренди Криму»

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Олег Ляшко про автора «оренди Криму»

Лідер Радикальної партії свого імені оприлюднив дещо сенсаційні дані про народного депутата Андрія Артеменка, ім’я якого останніми днями постійно згадується у засобах масової інформації. За словами Олега Ляшка автор скандальної ідеї здати Крим в оренду Росії нещодавно кілька разів бував у Москві. І компанію йому начебто склали Юрій Бойко, Сергій Льовочкін та Віктор Медведчук. Про це 22 лютого повідомляє «УНІАН». Втім, головний радикал не впевнений у правдивості цієї інформації, тому звернувся у Службу Безпеки України з проханням її перевірити. Він також вбачає у діях Андрія Артеменка «антидержавну змову» з метою посягання на територіальний устрій і незалежність держави.

Співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко, у свою чергу, сказав, що це нісенітниця й у Москву він не літав. За його словами, висловлювання «цього персонажа» має коментувати професійний психіатр. І не без сарказму додав: «Артеменко – це член його фракції, хай він з ним і розбирається».

Сьогодні ж Олег Ляшко заявив: «За моєю інформацією, Артеменко кілька разів приїжджав в Україну в 2010-2011 році за паспортом громадянина Канади». Тут виникає цілком логічна запитання – а яким чином іноземний громадянин потрапив у виборчий список Радикальної партії та ще на місце, що гарантувало проходження у Раду?

Нагадаємо, нещодавно видання «The New York Times» повідомило, що за тиждень до відставки радника президента Майкла Флінна, йому передали пропозицію нардепа Андрія Артеменка про врегулювання ситуації в Україні. Там депутат запропонував провести референдум щодо передачі Криму Росії в оренду на 50-100 років, скасувати санкції та вивести російські війська із Сходу України. Українська громадськість з обуренням сприйняла такі компроміси.

Світлини: Replyua, Слово і Діло.

About Author

news

  • Cvoboda

    Вот, Олежик, теперь ты не открутишься! Сколько денег взял с Артеменко? Он-то утверждает, что патрон знал о его “мирном плане”!