Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Окупаційна влада знищує Донбас

Автор:

|

Січень 27, 2018

|

Рубрика:

Окупаційна влада знищує Донбас

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) у суботу, 27 січня, оприлюднила тривожного змісту заяву. У ній йдеться про те, що ватажки так званої «ДНР» практично цілковито ігнорують заявки підприємств про надання гарантій безпеки на час ремонтно-відновлювальних робіт на пошкоджених об’єктах інфраструктури Донецької області та їх обслуговування. Адже бригади робітників не можуть працювати на територіях, які піддаються обстрілам з боку окупаційний військ.

З початку цього року із сорока заявок на проведення зазначених робіт, ворожа сторона погодила лише одну. При цьому ігноруються заявки на проведення робіт по обидві сторони лінії розмежування, у тому числі й на окупованій території. А без гарантій безпеки немає можливості підтримувати нормальне функціонування об’єктів інфраструктури, які відносяться до важливо-критичних та особливо небезпечних.

Тим часом із оприлюдненого 27 січня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська здійснили один обстріл українських позицій. Сталося це на Донецькому напрямку, де ворог вів вогонь із стрілецької зброї по наших укріпленнях, розташованих на підступах до Авдіївки. При цьому кульове поранення отримав військовослужбовець Збройних Сил України. Він оперативно доставлений під опіку військових медиків, які характеризують стан його здоров’я як задовільний.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply