Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Окупанти звинувачують українця в екстремізмі

Автор:

|

Квітень 07, 2017

|

Рубрика:

Окупанти звинувачують українця в екстремізмі

7 квітня надійшла інформація від Кримської правозахисної групи про нові переслідування українського патріота, мешканця Криму Ігоря Мовенка. Його звинуватили у публічних закликах до здійснення екстремістської діяльності. І це лише через коментар у соцмережі «ВКонтакте». Наразі активіст, якому загрожує до 5 років позбавлення волі, перебуває під підпискою про невиїзд.

«Кримінальну справу стосовно Ігоря Мовенка порушили за коментар, який він написав у групі «Крим-Україна» в соціальній мережі «ВКонтакте». Коментар був написаний влітку 2016 року і висловлював проукраїнську позицію Мовенка», – зазначено у повідомленні.

Торік 16 грудня працівники Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії приїхали у Севастополі на роботу до Ігоря Мовенка та забрали його з собою. Дружині затриманого заборонили спілкуватися з чоловіком, однак він встиг передати, що йому погрожували помістити в СІЗО та били, якщо він не зізнається у екстремізмі. При обшуку вилучили ноутбук, жорсткі диски, сім карти, мобільний телефон та стартовий пакет. А перед тим, у вересні 2016 року, Ігоря Мовенка побили за розміщену на рамі велосипеда символіку батальйону «Азов». Тоді лікарі діагностували відкриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом основи черепа, перелом щелепи, закритий перелом кісток носа, контузію очного яблука та інші травми. Нападник назвався працівником поліції, однак тоді справу закрили.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply