Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Окупанти зазнали втрат під Авдіївкою

Автор:

|

Липень 27, 2016

|

Рубрика:

Окупанти зазнали втрат під Авдіївкою

Lyisenko-AKTS-3

Із зведення прес-центру штабу АТО станом на ранок 27 липня дізнаємося, що кількість окремих фактів ведення ворогом вогню зменшилася, однак це не означає зниження його інтенсивності. Окрім того щораз частіше контрольовані російською владою бандформування атакують позиції Збройних сил України невеликими диверсійно-розвідувальними групами (ДРГ).

Загалом впродовж доби зафіксовано 39 обстрілів. Найбільше (22 випадки) на Маріупольському напрямку. А на Донецькому найгарячішою ділянкою фронту й далі залишається Авдіївка. Про події під цим містом детальніше розповів речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко: «До наших позицій висунулася ворожа ДРГ чисельністю близько 8 осіб. Для її знищення одразу вирушили наші бійці. Бій тривав трохи більше 1 години. Згодом, запросивши прикриття з мінометів, окупанти відступили». Він уточнив, що відступили з втратами – двоє загиблих і троє поранених. В українських підрозділах втрат не було. Згодом супротивник застосував тут артилерію.

Про масований обстріл опорних пунктів наших сил під Авдіївкою повідомляє і прес-центр штабу АТО. Окупанти вели вогонь з 122-мілліметрової артилерії, мінометів двох систем, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Поблизу Опитного вони застосовували зенітні установки.

На світлині – речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply