Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Окупанти запросили Марін Ле Пен до Криму

Автор:

|

Січень 18, 2017

|

Рубрика:

Окупанти запросили Марін Ле Пен до Криму

0118___06--1

Таку пропозицію оголосив віце-прем’єр так званого кримського уряду Георгій Мурадов. За його словами, жителі Криму були б раді, якби кандидат в президенти Франції від ультраправого «Національного фронту» Марін Ле Пен відвідала півострів. Про це повідомляє 18 січня «РИА Новости».

«Ми в Криму раді всім, тим більше тим політичним діячам, які займають позитивну позицію щодо нашої республіки», – зазначив чиновник окупаційної влади. На його думку, відтепер, нібито, все більше «реалістичних політиків» вважають півострів російським.

Зазначимо, Марін Ле Пен важко назвати реалістичним політиком. Її вважають однією з тих, чий підхід до свідомості виборця ґрунтується на популізмі. Нещодавно вона в черговий раз визнала анексію Криму законною та пообіцяла в разі перемоги на виборах скасувати санкції проти Росії. А у 2014 році довкола очолюваної нею політичної партії «Національний фронт» розгорівся скандал. Йшлося про кредит Першого чесько-російського банку на суму 9 мільйонів євро, який дали націоналістам. І це при тому, що Кремль виставляє себе борцем з нацоналізмом. Зрештою і на цьогорічну президентську кампанію кандидату ультра-правих не вистачало грошей, однак французькі банки відмовились їх надати.

Додамо, у зв’язку із антиукраїнськими заявами Служба безпеки України надіслала лист до Міністерства закордонних справ з пропозицією заборонити Марін Ле Пен в’їзд до України. Нещодавно МЗС оприлюднило офіційну заяву із обуренням через її висловлювання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply